Elektra S1CO

Elektra nabízí kávovar Micro Casa a Leva již několik desítek let. Důvodem je neustálý vývoj konstrukčních charakteristik a pákového ovládání, které byly navrženy v návaznosti na staré tradice kávovarů.
Vyrábí se ve třech verzích: meď a mosaz, chrom a mosaz a chrom.
Řada je doplněna profesionálními dávkovači v různých barevných variantách a s bází dřeva s odklepávací zásuvkou.

Mám zájem

Specifikace

Elektra nabízí po několik desetiletí pákový kávovar "Micro Casa Leva". Důvody lze nalézt ve zvláštnosti designu a pákové operace, které jsou replikovány podle nejstarší tradice espresso strojů.
Vyrobeno ve třech verzích: měděná mosaz, Chrome a mosaz a Chrome. Linka je doplněna profesionálními brusky vyrobenými v různých barevných provedeních a dřevěnými podstavci se zásuvkovým nárazníkem.

Nekonečný pocit odpočinku. Ve chvílích odpočinku je espreso malým rituálem, který vyžaduje precizní pravidla a pozornost. Kávovary Elektra, pro domácí použití, jsou vyráběny lidmi, kteří tyto pravidla znají. Navrženy a vyrobeny až s pedantskou pečlivostí Vám nabízejí přípravu profesionální kávy, i bez zkušeností barmana.

Vlastnosti

Modely

S1 Micro Casa Leva 1 skupina měď/mosaz
S1C Micro Casa Leva 1 skupina chrom
S1CO Micro Casa Leva 1 skupiny chrom/mosaz

Parametry

Skupin Kapacita bojleru (l) Napětí (V) Frekvence (Hz) Příkon(W) Výška(cm) Šířka(cm) Hloubka (cm) Hmotnost (kg) Provedení
1 1,8 230/110 50/60 800 45/49 26 26 10 měď/mosaz-chrom-chrom/mosaz

Ke stažení

Doporučené produkty

Kontakt

Napište nám. Odpovíme do 24 hodin.