Family A1

Mini Vertical A1 je vertikální kávovar pro domácí, menší verze slavného vertikálního modelu “Belle Epoque”. Vizuálně nápadný design je k dispozici ve dvou barevných provedeních. Tělo je zcela z mědi a mosazi, mosazný kotel je velký a je vybaven tlakovým spínačem a termostaty profesionální. Důležitým znakem je držák na odkládací mísy zabudovaný do stroje, jako u profesionálních modelů.

Mám zájem

Specifikace

Mini Vertical A1 je vertikální kávovar pro domácí, menší verze slavného vertikálního modelu "Belle Epoque". Vizuálně nápadný design je k dispozici ve dvou barevných provedeních. Tělo je zcela z mědi a mosazi, mosazný kotel je velký a je vybaven tlakovým spínačem a termostaty profesionální. Důležitým znakem je držák na odkládací mísy zabudovaný do stroje, jako u profesionálních modelů.

Mini Vertical je domácí variantou slavného modelu „Belle Epoque“. Uchvátí výrazným designem těla z mědi a mosazi a profesionální technoligií v podobě mosazného bojleru s tlakovým spínačem profesionálním termostatem. Nechybí ani prostor pro nahřání šálku uvnitř těla stroje.

Vlastnosti

Parametry

Skupin Kapacita bojleru (l) Napětí (V) Frekvence (Hz) Příkon
(W)
Výška
(cm)
Šířka
(cm)
Hloubka (cm) Hmotnost (kg) Provedení
1 2 230/110 50/60 1000 69 33/38 33 13 měď/mosaz-chrom

Ke stažení

Doporučené produkty

Kontakt

Napište nám. Odpovíme do 24 hodin.