NIVOLA W-R

Milovníci chutí mají nový objekt k uctívání.
Nivola je poctou těm, kteří prožívají naplno a s dobrým vkusem své vášně počínaje kávou. Tento kávovar se zabudovanou cappuccinovací jednotkou je vzácností, které je triviálnost cizí. Vyhledávaný zvláště těmi, kteří uznávají hodnotu a serióznost dobrého provedení věcí určených zůstat navždy krásné.
Jeho jméno je poctou nejrychlejšímu mantovanskému jezdci přezdívanému látající Mantovan nebo Nivola (Tazio Nuvolari). Jeho jedinečnost spočívá právě v aerodynamickém tvaru, který je v kombinaci s moderní technologií vhodným předmětem do dynamické a moderní domácnosti.

Mám zájem

Specifikace

Nivola, stroj na výrobu cappuccina a espresso vyráběný v Itálii, je poctou těm, kteří žijí své vášně naplno a s dobrým vkusem, počínaje kávou. Je to drahocenný, nezvyklý výrobce espresso, vyhledávaný těmi, kteří si uvědomují hodnotu a spolehlivost věcí, které jsou dobře provedené, aby vypadaly krásně navždy.

Jeho jméno je poctou Flying Mantuan, nejrychlejší řidič nazvaný NIVOLA (Tazio Nuvolari)
Jeho jedinečnost spočívá v linii av aerodynamickém tvaru, který v kombinaci s pokročilou technologií činí kapucino a espreso stroj vhodný pro dynamický a moderní domov.

Vlastnosti

Modely

W Nivola 1 skupina hliník
W-R Nivola 1 skupina rudá

 

Parametry

Skupin Kapacita bojleru (l) Napětí (V) Frekvence (Hz) Příkon
(W)
Výška
(cm)
Šířka
(cm)
Hloubka (cm) Hmotnost (kg) Provedení
1 1,5 230/110 50/60 1000 37,5 30 35 9 hliník-rudá

Ke stažení

Doporučené produkty

Kontakt

Napište nám. Odpovíme do 24 hodin.