Společnost TEEKANNE pořizuje většinu svých klíčových surovin od monitorovaných smluvních pěstitelů, aby tak zajistila vysokou úroveň kvality.

Hodnotový řetězec je v zemích, kde se pěstuje čaj, monitorován zemědělskými inženýry společnosti TEEKANNE. Celý proces začíná výběrem optimálních oblastí pro pěstování čaje našimi inženýry. Tyto oblasti jsou vybírány na základě mnoha faktorů včetně klimatu, půdních podmínek, počtu hodin slunečního svitu a čisté vody. Holistický koncept pěstování, operace a slizně kontrolují zemědělští inženýři TEEKANNE a tito inženýři pak vybraným pěstitelům pomáhají s plánováním jejich polí, s výběrem nejlepších sazenic a se zajištěním optimálního zpracování sklizených listů. Následné pěstební operace a sklizně jsou kontrolovány zaměstnanci společnosti TEEKANNE přímo na plantážích. Společnost přikládá velkou hodnotu konceptu holistické kultivace, který bere v úvahu potřeby lidí, přírody i prostředí. Například speciální testy půdy našim expertům umožňují, aby doporučili nejlepší postupy pro zúrodňování. Ochrana rostlin se používá pouze v nezbytných případech a obsahuje pouze aktivní látky schválené v EU. Sledování dodržování přísných standardů, zpracování sklizených lístků včetně jejich zavadnutí, rolování, fermentace, sušení a skladování se řídí pravidly a procesy stanovenými společností TEEKANNE. Společnost TEEKANNE provádí pravidelné kontroly, aby se zajistilo dodržování přísných norem ohledně životního prostředí a hygienických norem.

Čaj v luxusních čajových sáčcích, viditelná exklusivita pro nejvyšší požadovaný standard.

Jsou Vaši hosté nároční na kvalitu? Nyní můžete svým zákazníkům nabídnout zcela novou dimenzi.
S TEEKANNE Selection 1882, nabízíme čajovou specialitu v té nejvyšší, prémiové kvalitě.

Nově, v luxusních čajových sáčcích. TEEKANNE Selection 1882 je opravdovým chuťovým zážitkem.
Pro skutečného milovníka čajů se jedná o opravdový čajový obřad. Velkou výhodou je optimální porcování k dosažení ideální chuti a zákazník tak může získat maximum, co čaj nabízí.

· EXKLUSIVNÍ: Pro čaje TEEKANNE Selection 1882 se používá pouze kvalitní, výběrový čaj té nejvyšší možné kvality.
· DOKONALÝ: Každý luxusní čajový sáček má optimální dávkování na 2 čajové šálky.
· JISTOTA: Každá porce je jednotlivě balena pro uchování si své optimální chuti a aroma. Tím je čaj dokonale chráněn až do okamžiku jeho přípravy.
· ATRAKTIVNÍ: Jednotlivé grafické vzory na obale zaručují exklusivní vzhled a jednoduchou orientaci ve výběru.
· VIDITELNOST: Vybrané, prémiové čaje a nejjemnější přísady splní očekávání, které Váš zákazník od čaje vyžaduje.
· INOVATIVNÍ BALENÍ: 20 vertikálně uspořádaných čajových porcí v exklusivních sáčcích.
· PODPORA PRODEJE: Porcelánový set – šálek s podšálkem a konvičkou 0,4 l. Stojan na čaje, dřevěná kazeta.

Teekanne

Když se láska setká s vášní a touhou.

V roce 1610 přišla první dodávka čaje z Japonska na plachetnicích přes Jávu do Amsterdamu.
Od té doby byli Holanďané přes 50 let jediní dovozci čaje, kteří tímto nápojem zásobovali celou Evropu. 1669 vstoupili do tohoto obchodu také Angličané. Monopol pro import čaje měla jimi založená East India Company do roku 1833. Také zemskou cestou se dostal čaj do Evropy. V polovině 17. století přijeli karavany s 200 balíky čaje z Mongolska jako dárek k narozeninám Michaelu I., prvnímu ruskému carovi z rodu Romanovců. Karavany táhly z Pekingu, přes poušť Gobi, přes Sibiř, okolo Bajkalského jezera a dál až k Volze. Ještě v 19. století se říkalo, že karavanem dopravovaný ruský čaj, má lepší kvalitu než ten, který je dopravován lodí, který se skladoval ve vlhkých, dehtovaných a zapáchajících skladových prostorách. Tento čaj se sladil cukrem vzhledem k jeho nežádoucí vedlejší chuti.