Díky dlouholetým zkušenostem v tomto odvětví jsme se naučili rozpoznat, co dělá espreso stroj vynikajícím produktem, a především jsme se naučili, abychom všechny naše stroje hodně ocenily značkou SANREMO. Naším cílem je doplnit osobní detail do každého detailu, odhalit to, co stojíme, abyste jej mohli vidět a zažít s každou kávou. Naše neustálé úsilí o inovace a zlepšování vždy charakterizovalo způsob, jakým pracujeme. To nám umožnilo, abychom se v průběhu let setkávali jako tým, spolupracovali a učili se od ostatních tím, že odvážně zodpovídáme na otázky, které bychom nikdy neměli samy. Cestování po silnicích, které ještě nebyly podniknuty, abychom nabídli co nejlépe, znamená, že nikdy nedovolíme, abychom byli spokojeni a vždy se soustředili na dobývání nových cílů. V průběhu let, každý krok, každá cesta, která nás zaujala, nás vedla k tomu, abychom zažili přítomnost a zároveň se dívali do budoucnosti. Znalosti a tradice získané v minulosti nám nyní umožnily nabídnout vám něco, co zůstane u vás, něco revolučního a dlouhodobého. Ve všech těchto letech jsme si zasloužili přínos všech těch, kteří pro nás nepracovali, ale s námi. Hledali jsme lidi, kteří sdíleli naši společnou vizi pro tvorbu, se stejnou snahou o budoucí výzvy a našli jsme lidi, kteří se chtějí účastnit našich projektů. Jednoduchý šálek kávy může přivést lidi dohromady, vytvářet příležitost sdílet zkušenosti, mluvit, jednoduchou zdvořilost, ale také vyjadřovat vášeň pro každodenní práci: ať je vaší situace, chtěli bychom vám pomoci nejlépe představit, nabízející nejlepší kávovar.

Hlavním pilířem společnosti Sanremo jsou vysoce kvalitní a technologické inovace: neustále se snažíme zvyšovat naše standardy a vždy najít ty nejlepší řešení pro naše obchodní partnery.
Tato zvláštní pozornost vede k funkcím, díky nimž jsou espresso stroje Sanremo nejvyspělejší v tomto sektoru. Špičková kvalita a hledání optimálního řešení jsou klíčovým prvkem naší práce ve všech fázích: od návrhu až po tříletý test každého stroje před odesláním. Náš neustále orientovaný přístup zaměřený na budoucnost umožnil růst zkušeného a kvalifikovaného oddělení výzkumu a vývoje a realizaci projektu "Opera" ve spolupráci s týmem opery a několika nejdůležitějšími technickými vlastnostmi našich strojů: kontrolní systém dodávek (CDS) , systém výhradní dodávky, který umožňuje monitorovat tři stupně infuze, systém RS (Realtime Stability), který zajišťuje maximální dostupnou teplotní stabilitu, a použití inovativních materiálů navržených speciálně pro zajištění nejlepšího výkonu v každém procesu, v souladu se současnými a budoucími předpisy z hlediska bezpečnosti zákazníků. Dostupnost a ergonomické použití byly vždy pro nás výsadou. Větší počet dostupných možností v oblasti technologií nám umožnil vyvinout řídicí systémy, které, i když jsou stále sofistikovanější, umožňují společnosti Baristas komunikovat se strojem jednoduchým a efektivním způsobem. Některé příklady jsou multifunkční displej a ovládání pomocí tabletu Opera. Naše cíle se pohybují od malých vylepšení až po hlavní inovace, abychom těm, kteří používají naše kávovary, mohli experimentovat a našli dokonalý nuanec, intenzitu a chuť, které si představovali. K tomu jsme studovali a vyvíjeli naše produkty, abychom vám mohli nabídnout rozsáhlou a komplexní škálu nástrojů, která vás překvapí a možná vás také nechá překvapit ostatní.

My jsme SANREMO

Zkušenosti, odvaha, odhodlání a vášně. Lidé. To jsme my.

Pevně ​​věříme v naši práci a naše vášeň je tak silná, že ani geografické hranice nás nemohou zastavit. Ve skutečnosti jsme v průběhu let vybudovali rozsáhlou síť poboček, která nám umožní exportovat veškeré naše znalosti a zkušenosti všude tam, kde je to nutné. Naše kontakty po celém světě nám umožňují nejen propagovat naši práci, ale také čas od času spolupracovat, naučit se a kombinovat nové aplikace pro různé situace a kultury s optimálními řešeními. Pozornost, kterou zaplatíme našim strojům, je sleduje všude, kam jdou, se zkušeným personálem přítomným v každé linii naší prodejní sítě. Tento personál sdílí stejnou vášeň a spolupracuje na vytvoření společné sítě, aby sdílel nejen naši práci, ale i naše hodnoty a cíle. Rozhodnutí, jímž se snažíme dosáhnout našich cílů, nás stále více a více vybízí k tomu, abychom nás fyzicky přiblížili, vytvářeli nové měřítka ve světě a šli za hranice Evropy a poprvé se dostali do USA. Ve skutečnosti nabízí USA mnohem víc než jen prodejnu nebo partnerství: skutečná pobočka Sanremo, měřítko a tréninkové místo pro americký trh a sousední trhy, které přinášejí veškeré zkušenosti a vysokou kvalitu zámoří. Tato filozofie jde ruku v ruce s naší pozorností na poprodejní podporu, s níž Vám nabízíme veškerou naši podporu, abyste mohli s našimi produkty plně využívat a věnovat pozornost a pozornost, kterou si zasloužíte.