CRISTAL MISCELA 1882

Na oslavu 120 let historie a kvality se pražírna Vergnano pochlubila nejlepšími zrny. Se směsí 1882 Espresso znovu prožijete kouzlo pravé pražírny.

Mám zájem

Specifikace

Na oslavu 120 let historie a kvality se pražírna Vergnano pochlubila nejlepšími zrny. Velkými jakostními zrny Maragogip. Jsou kvalitnější, protože rostou na vrcholku kávovníku, který je nejvíce vystaven slunci a zrání je dokonalé. Červená zrna Maragogip se sbírají postupně ručně a zrna sušená volně na vzduchu jsou balena do pytlů přímo na plantáži.
Kontrola kvality a balení do inovovaných PET obalů pod naším dohledem jsou zárukou svěžesti a neporušenosti produktu od pražení až po šálek. Se směsí 1882 Espresso znovu prožijete kouzlo pravé pražírny.

Směs Original je jemná, aromatická s vůní ovoce a medu a má mírně kyselou chuť. Přítomnost značného množství nejlepších výběrů Robusty dává kávě čokoládovou pachuť a bohaté tělo.
Výtažek ze směsi Strong má kompaktní krém, barvu lískových oříšků, s tmavými žilkami a šedými šmouhy, které vytváří efekt tygřího pruhu.
Obsahuje intenzivní karamelové aroma, velmi silná je plná směs s vyváženou kyselostí. Vyrobeno z nejlepších původů středoamerické a asijské arabské, stejně jako africké a asijské robusty, které poskytují dlouhotrvající čokoládovou pachuť. Crema v poháru je kompaktní se silnými tmavě hnědými odstíny.
Směs je vhodná pro ty, kteří mají rád intenzivní, silné espresso. African Robusta má příjemnou pachuť horké čokolády.

Doporučené produkty

Kontakt

Napište nám. Odpovíme do 24 hodin.