Kávovary Elektra jsou od A do Z řemeslně vyráběné espresso kávovary s nejdelší tradicí modelové řady. Devadesát pět procent dílů každého přístroje je vyvinuto, vyrobeno a zkoušeno v továrně společnosti Elektra s.r.l. Precizně obráběná mosaz a měď, nezaměnitelný styl, luxusní vzhled a spolehlivost kávovarů s rodným listem jsou zárukou kvalitní investice na dlouhá desetiletí

Závazek, kreativita a iniciativa jsou rysy, které jasně odlišují společnost Elektra ve vlastnictví rodiny Fregnan, kde otec a synové kombinují tradici s inovativními koncepty – se stálými výsledky.

Posláním společnosti Elektra je vyrábět kávovary na espresso v celkové nejvyšší kvalitě s elegantním a rafinovaným designem, který efektivně vytváří „víceúčelový prvek interiérového designu“. Aby mohla společnost splnit své poslání, uspokojuje všechny potřeby pomocí specifických modelů pro domácnosti, bar / kavárny, restaurace a hotely. Každá potřeba byla analyzována podle nejaktuálnějších marketingově orientovaných strategií a vyústila v 40 modelů rozdělených do 6 kategorií, z nichž všechny si zaslouží zvláštní uznání.

Společnost ITALEST GROUP s.r.o. je od roku 2001 certifikovaným distributorem kávovarů ELEKTRA do České republiky. Svým partnerům zajišťujeme prvotřídní servis díky skladovým zásobám originálních dílů. Společnost Elektra s.r.l. svým partnerům dodává 48-hodinový servis náhradních dílů po celém světě.

Odborné poradenství - Rádi Vám poradíme s výběrem správného kávovaru, gastronomické technologie, pro Vaši provozovnu nebo kancelář. Společně vybereme i kávu s naší nabídky, která bude nejvíce vyhovovat Vašim chuťovým pohárkům. Proškolíme obsluhu v přípravě kávy a mléčných výrobků a poradíme se servisem produktů.

Profesionální tým obchodníků a servisních techniků - Za kvalitu nabízených produktů, profesionalitu obchodníků a servisních techniků ručíme vlastní ctí. Naši práci děláme s láskou a vždy na 100% s maximálním důrazem na kvalitu a preciznost. Ať bude Váš požadavek jakýkoli, zaručíme Vám, že se Vám ozveme do 24 hodin od obdržení Vašeho dotazu a budeme věnovat plnou pozornost Vašemu požadavku.

ELEKTRA Macchine da Caffè Espresso Italiane

Historie rodiny je historie společnosti.

Elektra se neustále zlepšuje v technologickém vývoji, důkazem je, že v průběhu let byl zaznamenán velký počet významných a podstatných mezinárodních patentů, jako například patent na první kávovar espresso s automatickou hydraulickou jednotkou v roce 1950.
Regulátor hladiny plovoucí vody bez těsnění koncipovaného již v roce 1960, automatické dávkovací zařízení vybavené elektromagnetickým ventilem 1968, elektronicky řízená dávkovací jednotka s pěti volbami, studovala a poprvé použila v roce 1978; první zcela automatický stroj v roce 1984.
Ale inovace pro Elektra není čistě technická, je také estetická: k oslavě 50. výročí založení společnosti v roce 1997, například Elektra uvedla na trh Barlume, první stroj kombinující retro kouzlo s nejmodernější technologií.
V roce 2009 byl navržen stroj, který měl v historických knihách spadnout, díky jeho odvážnému designu a vysoce pokrokové technologii je Aletta prvním strojem na světě s automatickým systémem změkčování vody odstraňujícím chlór a vápník z voda.