MICRO CASA LEVA S1C

Elektra nabízí kávovary Micro Casa Leva po několik desetiletí a důvody jejich oblíbenosti lze nalézt v originálním designu a způsobu přípravy, který je odvozen od nejstarší tradice espresso strojů. Kávovary je možno doplnit speciálním domácím mlýnkem a dřevěným podstavcem se zásuvkou. Vyrábí se ve třech verzích: meď & mosaz, chrom a mosaz & chrom.

GREAT ITALIAN TRADITION

Mám zájem

Specifikace

Elektra nabízí kávovary Micro Casa Leva po několik desetiletí a důvody jejich oblíbenosti lze nalézt v originálním designu a způsobu přípravy, který je odvozen od nejstarší tradice espresso strojů. Kávovary je možno doplnit speciálním domácím mlýnkem a dřevěným podstavcem se zásuvkou. Vyrábí se ve třech verzích: meď & mosaz, chrom a mosaz & chrom.

Nekonečný pocit odpočinku.

Ve chvílích odpočinku je espreso malým rituálem, který vyžaduje precizní pravidla a pozornost. Kávovary Elektra, pro domácí použití, jsou vyráběny lidmi, kteří tyto pravidla znají. Navrženy a vyrobeny až s pedantskou pečlivostí Vám nabízejí skvělí zážitek při přípravě kávy.

Vlastnosti

Modely

S1 Micro Casa Leva 1 skupina měď&mosaz
S1C Micro Casa Leva 1 skupina chrom
S1CO Micro Casa Leva 1 skupiny chrom&mosaz

Parametry

Skupin Kapacita bojleru (l) Napětí (V) Frekvence (Hz) Příkon(W) Výška(cm) Šířka(cm) Hloubka (cm) Hmotnost (kg) Provedení
1 1,8 230/110 50/60 800 45/49 26 26 10 měď&mosaz-chrom-chrom&mosaz

 

Ke stažení

Video

Doporučené produkty

Kontakt

Napište nám. Odpovíme do 24 hodin.