Kávovary a mlýnky Elektra jsou od A do Z řemeslně vyráběné espresso kávovary s nejdelší tradicí modelové řady. Devadesát pět procent dílů každého přístroje je vyvinuto, vyrobeno a zkoušeno v továrně společnosti Elektra s.r.l. Precizně obráběná mosaz a měď, nezaměnitelný styl, luxusní vzhled a spolehlivost kávovarů s rodným listem jsou zárukou kvalitní investice na dlouhá desetiletí

Závazek, kreativita a iniciativa jsou rysy, které jasně odlišují společnost Elektra ve vlastnictví rodiny Fregnan, kde otec a synové kombinují tradici s inovativními koncepty – se stálými výsledky.

Posláním společnosti Elektra je vyrábět kávovary na espresso v celkové nejvyšší kvalitě s elegantním a rafinovaným designem, který efektivně vytváří „víceúčelový prvek interiérového designu“. Aby mohla společnost splnit své poslání, uspokojuje všechny potřeby pomocí specifických modelů pro domácnosti, bar / kavárny, restaurace a hotely. Každá potřeba byla analyzována podle nejaktuálnějších marketingově orientovaných strategií a vyústila v 40 modelů rozdělených do 6 kategorií, z nichž všechny si zaslouží zvláštní uznání.

Společnost ITALEST GROUP s.r.o. je od roku 2001 certifikovaným distributorem a servisním střediskem kávovarů ELEKTRA do České republiky. Svým partnerům zajišťujeme prvotřídní servis díky skladovým zásobám originálních dílů. Společnost Elektra s.r.l. svým partnerům dodává 48-hodinový servis náhradních dílů po celém světě.

Odborné poradenství - Rádi Vám poradíme s výběrem správného kávovaru, gastronomické technologie, pro Vaši provozovnu nebo kancelář. Společně vybereme i kávu s naší nabídky, která bude nejvíce vyhovovat Vašim chuťovým pohárkům. Proškolíme obsluhu v přípravě kávy a mléčných výrobků a poradíme se servisem produktů.

Bezplatný pronájem kávovarů pro sektor HO.RE.CA. - Nabízíme Vám bezplatný a především bezstarostný pronájem kávovarů Elektra pro Vaše provozovny, kanceláře, a to s pravidelným servisem a dodávkou naší kávy Caffé Vergnano 1882 dle vlastního výběru.

Profesionální tým obchodníků a servisních techniků - Za kvalitu nabízených produktů, profesionalitu obchodníků a servisních techniků ručíme vlastní ctí. Naši práci děláme s láskou a vždy na 100% s maximálním důrazem na kvalitu a preciznost. Ať bude Váš požadavek jakýkoli, zaručíme Vám, že se Vám ozveme do 24 hodin od obdržení Vašeho dotazu a budeme věnovat plnou pozornost Vašemu požadavku.

Vývoj značky ELEKTRA

Historie rodiny je historie společnosti.

Elektra se neustále zlepšuje v technologickém vývoji, důkazem je, že v průběhu let byl zaznamenán velký počet významných a podstatných mezinárodních patentů, jako například patent na první kávovar espresso s automatickou hydraulickou jednotkou v roce 1950.
Regulátor hladiny plovoucí vody bez těsnění koncipovaného již v roce 1960, automatické dávkovací zařízení vybavené elektromagnetickým ventilem 1968, elektronicky řízená dávkovací jednotka s pěti volbami, studovala a poprvé použila v roce 1978; první zcela automatický stroj v roce 1984.
Ale inovace pro Elektra není čistě technická, je také estetická: k oslavě 50. výročí založení společnosti v roce 1997, například Elektra uvedla na trh Barlume, první stroj kombinující retro kouzlo s nejmodernější technologií.
V roce 2009 byl navržen stroj, který měl v historických knihách spadnout, díky jeho odvážnému designu a vysoce pokrokové technologii je Aletta prvním strojem na světě s automatickým systémem změkčování vody odstraňující chlór a vápník z vody.