Univerciok je synonymem vysoké kvality a profesionality. Nabízí vysoce kvalitní výrobky za dobrou cenu.
Začínala jako malá firma na výrobu polotovarů cukrovinek. Cenné zkušenosti majitele Nicholas Ventura a velkou vášní jeho syna John umožnily společnosti získat významný postoj na trhu. V současné době Univerciok je upevněna v mnoha oblastech na domácím trhu a působí i v 15 zemích na světě.

Může se pochlubit vynikajícím know-how polotovarů v prášku a tekutin, které nacházejí uplatnění v různých oblastech trhu, jako jsou kavárny, cukrárny, bary , hotely. Pečlivým výběrem surovin, věnují stálou pozornost ve všech fázích výroby. Od této firmy Vám nábízíme velkou řadu horkých čokolád,ovocné frappé a ledové tříště.

Historie UNIVERCIOK

Více než 30 let představujeme svět chutí

Společnost byla založena jako malý rodinný podnik a v průběhu let jsme se rozrostli v důsledku podpory od všech našich zákazníků, exportujeme naše výrobky po celé Evropě i mimo ni. Nezapomínáme na náš původ a na to, že jsme Itálii. V naší továrně v Itálii vyrábíme lahůdky Univerciok a dodržíme tradiční metody. Neustále nabízejí to nejlepší, naši odborníci vybírají suroviny z celého světa: nakupujeme nejprestižnější kakao z Pobřeží slonoviny, nejjemnější cukr přísně vyráběný v Itálii a sofistikované směsi čaje z nejlepších kultivací. Produkce je důsledně sledována a kontrolována v různých fázích a konečný produkt je pouze zabalen a distribuován, pokud splňuje standardy stanovené a řízené naší kanceláří kvality a prodejní sítí, která se skládá z konzultantů, kteří jsou k dispozici a dobře vyškoleni, aby pomáháme našim zákazníkům a vybírají výrobky, které nejlépe vyhovují jejich požadavkům.