Čaj v luxusních čajových sáčcích, viditelná exkluzivita pro nejvyšší požadovaný standard.
S TEEKANNE Selection 1882, nabízíme čajovou specialitu v té nejvyšší, prémiové kvalitě.

Nově, v luxusních čajových sáčcích. TEEKANNE Selection 1882 je opravdovým chuťovým zážitkem.
Pro skutečného milovníka čajů se jedná o opravdový čajový obřad.
Velkou výhodou je optimální porcování k dosažení ideální chuti a zákazník tak může získat maximum, co čaj nabízí.

Pro čaje TEEKANNE Selection 1882 se používá pouze kvalitní, výběrový čaj té nejvyšší možné kvality.
Každý luxusní čajový sáček má optimální dávkování na 2 čajové šálky. Každá porce je jednotlivě balena pro uchování si své optimální chuti a aroma. Tím je čaj dokonale chráněn až do okamžiku jeho přípravy.
Jednotlivé grafické vzory na obale zaručují exklusivní vzhled a jednoduchou orientaci ve výběru.
Vybrané, prémiové čaje a nejjemnější přísady splní očekávání, které Váš zákazník od čaje vyžaduje.
20 vertikálně uspořádaných čajových porcí v exklusivních sáčcích.
Luxusní prezentace čajů, porcelánový set – šálek s podšálkem a konvičkou 0,4 l. Stojan na čaje, dřevěná kazeta.

Společnost TEEKANNE pořizuje většinu svých klíčových surovin od monitorovaných smluvních pěstitelů, aby tak zajistila vysokou úroveň kvality.
Hodnotový řetězec je v zemích, kde se pěstuje čaj, monitorován zemědělskými inženýry společnosti TEEKANNE. Celý proces začíná výběrem optimálních oblastí pro pěstování čaje našimi inženýry. Tyto oblasti jsou vybírány na základě mnoha faktorů včetně klimatu, půdních podmínek, počtu hodin slunečního svitu a čisté vody. Holistický koncept pěstování, operace a slizně kontrolují zemědělští inženýři TEEKANNE a tito inženýři pak vybraným pěstitelům pomáhají s plánováním jejich polí, s výběrem nejlepších sazenic a se zajištěním optimálního zpracování sklizených listů. Následné pěstební operace a sklizně jsou kontrolovány zaměstnanci společnosti TEEKANNE přímo na plantážích. Společnost přikládá velkou hodnotu konceptu holistické kultivace, který bere v úvahu potřeby lidí, přírody i prostředí. Například speciální testy půdy našim expertům umožňují, aby doporučili nejlepší postupy pro zúrodňování. Ochrana rostlin se používá pouze v nezbytných případech a obsahuje pouze aktivní látky schválené v EU. Sledování dodržování přísných standardů, zpracování sklizených lístků včetně jejich zavadnutí, rolování, fermentace, sušení a skladování se řídí pravidly a procesy stanovenými společností TEEKANNE. Společnost TEEKANNE provádí pravidelné kontroly, aby se zajistilo dodržování přísných norem ohledně životního prostředí a hygienických norem.

Exkluzivní čajeTeekanne Selection

Když se láska setká s vášní a touhou.

Naše mise
Naše aktivity se soustředí na spokojenost našich zákazníků se všemi našimi výrobky
Jsme skupina, která podniká se značkovými výrobky, která vyrábí chutné, zdravé a ekologické značkové výrobky, které odpovídají nejvyšším kvalitativním požadavkům. Maximální pečlivost a neustálá kontrola kvality jsou základními pilíři našeho denního podnikání.
Pro své zákazníky a dodavatele jsme férovým a spolehlivým partnerem.
Jsme expandující, na budoucnost se orientující, dynamická rodinná firma s bohatým zastoupením svých výrobků doma i v zahraničí.
Kvalifikovaní a motivovaní zaměstnanci jsou potenciálem naší společnosti.
Náš styl vedení je spolupráce. V hospodářském růstu, postaveném na solidním finančním základě, se snažíme o pevný reálný růst.
Naše výroba se vyznačuje racionálním výrobním procesem za použití moderních technologií.