CRISTAL MISCELA 1882

Na oslavu 120 let historie a kvality se pražírna Vergnano pochlubila nejlepšími zrny. Se směsí 1882 Espresso znovu prožijete kouzlo pravé pražírny.

Mám zájem

Specifikace

Na oslavu 120 let historie a kvality se pražírna Vergnano pochlubila nejlepšími zrny. Velkými jakostními zrny Maragogyp. Jsou kvalitnější, protože rostou na vrcholku kávovníku, který je nejvíce vystaven slunci a zrání je dokonalé. Červená zrna Maragogyp se sbírají postupně ručně a zrna sušená volně na vzduchu jsou balena do pytlů přímo na plantáži.
Kontrola kvality a balení do inovovaných PET obalů pod naším dohledem jsou zárukou svěžesti a neporušenosti produktu od pražení až po šálek. Se směsí 1882 Espresso znovu prožijete kouzlo pravé pražírny.

Směs Original je jemná, aromatická s vůní ovoce a medu a má mírně kyselou chuť. Přítomnost značného množství nejlepších výběrů Robusty dává kávě čokoládovou dochuť a bohaté tělo.
Výtažek ze směsi Strong má kompaktní krém, barvu lískových oříšků, s tmavými žilkami a šedými šmouhy, které vytváří efekt tygřího pruhu.
Obsahuje intenzivní karamelové aroma, velmi silná je plná směs s vyváženou kyselostí. Vyrobeno z nejlepších původů středoamerické a asijské arabské, stejně jako africké a asijské robusty, které poskytují dlouhotrvající čokoládovou dochuť. Crema v šálku je kompaktní se silnými tmavě hnědými odstíny.
Směs je vhodná pro ty, kteří mají rádi intenzivní, silné espresso.

Video

Doporučené produkty

Kontakt

Napište nám. Odpovíme do 24 hodin.