Inovace a neustálý výzkum nových produktů nabízejících trh jsou naše neochvějné silné stránky. Během let jsme byli průkopníky při spouštění produktů, které jsou dnes široce oceňovány, jako je naše ženšenová káva, studený kávový krém, Chai a naše nejnovější řada 100% produktů z oblasti organické.

Společnost Univerciok se vždy zaměřila na nové tržní trendy, aby uspokojila všechny typy zákazníků a splnila nejrůznější požadavky. To je také důvod, proč kromě BIOLOGICKÉ LÍNY naleznete také GLUTEN FREE, ZERO HYDROGENATED FATS a linky VEGAN OK. Máme úžasné pokušení uspokojit ty nejnáročnější chuťové buňky a nejrůznější chutě ... vše, co musíte udělat, je ochutnat všechny!

Historie UNIVERCIOK

Více než 30 let představujeme svět chutí

Společnost byla založena jako malý rodinný podnik a v průběhu let jsme se rozrostli v důsledku podpory od všech našich zákazníků, exportujeme naše výrobky po celé Evropě i mimo ni. Nezapomínáme na náš původ a na to, že jsme Itálii. V naší továrně v Itálii vyrábíme lahůdky Univerciok a dodržíme tradiční metody. Neustále nabízejí to nejlepší, naši odborníci vybírají suroviny z celého světa: nakupujeme nejprestižnější kakao z Pobřeží slonoviny, nejjemnější cukr přísně vyráběný v Itálii a sofistikované směsi čaje z nejlepších kultivací. Produkce je důsledně sledována a kontrolována v různých fázích a konečný produkt je pouze zabalen a distribuován, pokud splňuje standardy stanovené a řízené naší kanceláří kvality a prodejní sítí, která se skládá z konzultantů, kteří jsou k dispozici a dobře vyškoleni, aby pomáháme našim zákazníkům a vybírají výrobky, které nejlépe vyhovují jejich požadavkům.