Naše aktivity se soustředí na spokojenost našich zákazníků se všemi našimi výrobky. Jsme skupina, která podniká se značkovými výrobky, která vyrábí chutné, zdravé a ekologické značkové výrobky, které odpovídají nejvyšším kvalitativním požadavkům. Maximální pečlivost a neustálá kontrola kvality jsou základními pilíři našeho denního podnikání. Pro své zákazníky a dodavatele jsme férovým a spolehlivým partnerem.

Jsme expandující, na budoucnost se orientující, dynamická rodinná firma s bohatým zastoupením svých výrobků doma i v zahraničí. Kvalifikovaní a motivovaní zaměstnanci jsou potenciálem naší společnosti. Náš styl vedení je spolupráce. V hospodářském růstu, postaveném na solidním finančním základě, se snažíme o pevný reálný růst. Naše výroba se vyznačuje racionálním výrobním procesem za použití moderních technologií.

Teekanne

Když se láska setká s vášní a touhou.

V roce 1610 přišla první dodávka čaje z Japonska na plachetnicích přes Jávu do Amsterdamu.
Od té doby byli Holanďané přes 50 let jediní dovozci čaje, kteří tímto nápojem zásobovali celou Evropu. 1669 vstoupili do tohoto obchodu také Angličané. Monopol pro import čaje měla jimi založená East India Company do roku 1833. Také zemskou cestou se dostal čaj do Evropy. V polovině 17. století přijeli karavany s 200 balíky čaje z Mongolska jako dárek k narozeninám Michaelu I., prvnímu ruskému carovi z rodu Romanovců. Karavany táhly z Pekingu, přes poušť Gobi, přes Sibiř, okolo Bajkalského jezera a dál až k Volze. Ještě v 19. století se říkalo, že karavanem dopravovaný ruský čaj, má lepší kvalitu než ten, který je dopravován lodí, který se skladoval ve vlhkých, dehtovaných a zapáchajících skladových prostorách. Tento čaj se sladil cukrem vzhledem k jeho nežádoucí vedlejší chuti.