Partneři

Elektra

Před padesáti lety již rodina Fregnanů zjistila, že za účelem zajištění vítězného produktu budou muset vyrábět snadno a snadno ovladatelné kávovary espresso.

Výsledkem této koncepce jsou racionální a minimální údržba kávovarů Elektra espresso. V průběhu let dobře definovaná a plně angažovaná marketingová strategie umožnila společnosti úspěšně proniknout na nejdůležitější mezinárodní trhy. Dnes Elektra je společnost, která dodává 48hodinovou dodávku náhradních dílů po celém světě.
Přesto jsou espresso stroje vyrobeny jeden po druhém, podle nepřekonatelných metod odborných znalostí řemeslníků. V našem případě se domníváme, že neexistuje žádná náhrada za lidské zdroje.

Jméno pochází z řeckého „elektronu“, zářícího objektu a je také poctou velkému italskému vědci a nositeli Nobelovy ceny Guglielmo Marconi, který vynalezl rádio a nazval jeho slavnou plovoucí laboratoř Elettra.
Několik různých designů bylo použito na logu Elektra, dokud nebyla v roce 1994 udělena retro restyling.

www.elektrasrl.com

 

Sanremo

 Hlavním pilířem společnosti Sanremo jsou vysoce kvalitní a technologické inovace: neustále se snažíme zvyšovat naše standardy a vždy najít ty nejlepší řešení pro naše obchodní partnery.
Tato zvláštní pozornost vede k funkcím, díky nimž jsou espresso stroje Sanremo nejvyspělejší v tomto sektoru. Špičková kvalita a hledání optimálního řešení jsou klíčovým prvkem naší práce ve všech fázích: od návrhu až po tříletý test každého stroje před odesláním. Náš neustále orientovaný přístup zaměřený na budoucnost umožnil růst zkušeného a kvalifikovaného oddělení výzkumu a vývoje a realizaci projektu „Opera“ ve spolupráci s týmem opery a několika nejdůležitějšími technickými vlastnostmi našich strojů: kontrolní systém dodávek (CDS) , systém výhradní dodávky, který umožňuje monitorovat tři stupně infuze, systém RS (Realtime Stability), který zajišťuje maximální dostupnou teplotní stabilitu, a použití inovativních materiálů navržených speciálně pro zajištění nejlepšího výkonu v každém procesu, v souladu se současnými a budoucími předpisy z hlediska bezpečnosti zákazníků.

www.sanremomachines.com

 

Vergnano

Starobylou piemontskou pražírnu kávy Caffè Vergnano již po 4 generace vede rodina Vergnano, která se soustředí na budoucnost, přičemž se zaměřuje především na kreativitu, inovaci a kvalitu. Společnost Caffè Vergnano s dlouholetou a prestižní historií, byla založena v roce 1882. Jednalo se o malý obchod se smíšeným zbožím v Chieri, městečku na úpatí turínské pahorkatiny. Podnikatelskou činnost, v níž pokračují současní majitelé firmy zahájil dědeček Domenico Vergnano. Skutečné poslání rodiny Vergnano na sebe nenechalo dlouho čekat. Malý podnik ovládl za pár let všechna tajemství pražení a prodeje kávy. Aktivita skvěle rostla a došlo k otevření
prvních tří italských skladů v Turíně, Albě a Chieri. Nicméně skutečný skok vpřed se uskutečnil ve třicátých letech minulého století a byl výsledkem odvážné volby, totiž nákupu plantáže kávovníku v Keni.

www.caffevergnano.com

 

Univerciok

Společnost byla založena jako malý rodinný podnik a v průběhu let jsme se rozrostli v důsledku podpory od všech našich zákazníků, exportujeme naše výrobky po celé Evropě i mimo ni. Nezapomínáme na náš původ a na to, že jsme Itálii. V naší továrně v Itálii vyrábíme lahůdky Univerciok a dodržíme tradiční metody. Neustále nabízejí to nejlepší, naši odborníci vybírají suroviny z celého světa: nakupujeme nejprestižnější kakao z Pobřeží slonoviny, nejjemnější cukr přísně vyráběný v Itálii a sofistikované směsi čaje z nejlepších kultivací. Produkce je důsledně sledována a kontrolována v různých fázích a konečný produkt je pouze zabalen a distribuován, pokud splňuje standardy stanovené a řízené naší kanceláří kvality a prodejní sítí, která se skládá z konzultantů, kteří jsou k dispozici a dobře vyškoleni, aby pomáháme našim zákazníkům a vybírají výrobky, které nejlépe vyhovují jejich požadavkům.

www.univerciok.com

 

Teekanne

Společnost TEEKANNE pořizuje většinu svých klíčových surovin od monitorovaných smluvních pěstitelů, aby tak zajistila vysokou úroveň kvality.

Hodnotový řetězec je v zemích, kde se pěstuje čaj, monitorován zemědělskými inženýry společnosti TEEKANNE. Celý proces začíná výběrem optimálních oblastí pro pěstování čaje našimi inženýry. Tyto oblasti jsou vybírány na základě mnoha faktorů včetně klimatu, půdních podmínek, počtu hodin slunečního svitu a čisté vody. Holistický koncept pěstování, operace a slizně kontrolují zemědělští inženýři TEEKANNE a tito inženýři pak vybraným pěstitelům pomáhají s plánováním jejich polí, s výběrem nejlepších sazenic a se zajištěním optimálního zpracování sklizených listů. Následné pěstební operace a sklizně jsou kontrolovány zaměstnanci společnosti TEEKANNE přímo na plantážích. Společnost přikládá velkou hodnotu konceptu holistické kultivace, který bere v úvahu potřeby lidí, přírody i prostředí. Například speciální testy půdy našim expertům umožňují, aby doporučili nejlepší postupy pro zúrodňování. Ochrana rostlin se používá pouze v nezbytných případech a obsahuje pouze aktivní látky schválené v EU. Sledování dodržování přísných standardů, zpracování sklizených lístků včetně jejich zavadnutí, rolování, fermentace, sušení a skladování se řídí pravidly a procesy stanovenými společností TEEKANNE. Společnost TEEKANNE provádí pravidelné kontroly, aby se zajistilo dodržování přísných norem ohledně životního prostředí a hygienických norem.

www.teekanne.cz