ZOE

Barevná jiskra čisté technologie. Umělecká pevnost z nejvšestrannější a nejvýkonnější palety.

Mám zájem

Specifikace

Barevná pevnost.

Skutečnost, že se její rám a skořápka shodují, činí Zoe jedinečným a neuvěřitelně robustním strojem mezi těmi svého druhu. Kromě toho přidání řady jasných barev, které si můžete vybrat, je velmi univerzální. Kromě své odolnosti poskytují jedinečné vlastnosti Zoe velmi nízké náklady na revizi a údržbu, neboť ani čas, ani opotřebení nemohou zabránit tomu, aby se tato koncentrace technologie vždycky dala co nejlépe. Ve skutečnosti, obnovení Zoe je úplně jednoduché a levné, protože žádné drahé náhradní díly nebo dodatečné poplatky jsou nezbytné. Můžete vytesat Zoe barvu, která se vám líbí, a opět je připravena vás překvapit. Díky všestrannosti a kompaktnosti lze Zoe snadno namontovat do jakéhokoliv prostředí, vystupující s jedinečnou povahou a originálními prvky, které si vyberete.

Univerzální paleta.

Díky přítomnosti tradičního systému výměníku tepla s termosyfonovým oběhem a jednotkami umožňujícími konstantní tepelnou stabilitu je Zoe schopna vždy zaručit kvalitní kávu.
Zoe je k dispozici ve dvou různých verzích:
Sed verze
Tato verze stroje umožňuje dávky programovat uživatel, díky panelu s tlačítky, zaručující elektronický dávkovací systém.
Sap verze
Zvláštností tohoto typu stroje je jeho poloautomatické programování, v němž je plynulé dávkování řízeno tlačítkem zapnutí / vypnutí. A konečně, abychom přidali master's touch, poskytujeme parní kohouty, které díky exkluzivnímu mixu vzduchu a páry umožňují vytvořit perfektní cappuccino bez kompromisů.

Ke stažení

Video

Doporučené produkty

Kontakt

Napište nám. Odpovíme do 24 hodin.