Indie

Indie je projekt, který barmany naprosto uspokojí. Pohybuje se ve světě kávových specialit, milovníků kávy a podniků nabízejících rozvinuté technologie. Tato technologie, studie použitelnosti a ergonomické prvky umožňují nejnáročnějším a nejschopnějším barmanům své nejlepší vyjádření. Jejich osobní interpretace espressa je tak nezávislá na všem, co až dosud nebylo svobodnou volbou.
Kultura, umělecké cítění, disciplína, intuice, talent. To jsou energie, které uvolňuje INDIE.

Mám zájem

Specifikace

Cesta k inovaci
INDIE řídí každou skupinu nezávisle. Všechny funkce jsou přístupné barevným dotykovým displejem.
INDIE řídí teplotu skupiny, dávku kávy, nastavení a dobu extrakce. To vše v reálném čase prostřednictvím inteligentního dotykového displeje.
INDIE reguluje teplotu na každé skupině nezávisle s přesností a rychlostí jako nikdy dříve. To vše díky díky nízké tepelné setrvačnosti.
INDIE nabízí patentovaný systém předehřevu, který umožňuje plnou kontrolu teploty přímo na skupině.

Cesta k inteligenci
INDIE je vybavena patentovanou parní tryskou, která umožňuje jemné nastavení tlaku od 0,8 do 1,8 barů, s kapacitou ohřátí 30 litrů za hodinu.
INDIE má možnost naprogramování objemu horké vody.
INDIE je vybavena automatickým patentovaným systémem pěnění mléka (volitelné příslušenství) s programovatelnou teplotou mléka od 50 do 70 °C, regulací objemu mléčné pěny a vlastní diagnostikou čištění.

Cesta k pokroku
INDIE přepisuje pohled na design – promyšlená geometrie, materiály (ocel, hliník, dub) a práce se světlem – to je její unikátní vzhled.
INDIE má dva různé druhy osvětlení. Stálé osvětlení a LED osvětlení s programovatelnými barvami (BLS).
INDIE je vybavena inovativním systémem ohřevu šálků integrovaným v hliníkové desce, kterou není potřeba odstraňovat v případě servisu a údržby stroje.
INDIE se vyznačuje také exkluzivní rukojetí páky z masivního dubového dřeva. Výborná ergonomie a dotek dřeva ve spojení s nejpokročilejší technologií.

Cesta k profesionalitě
INDIE je vybavena patentovanými prvky z tepelně izolačních materiálů, které izolují skupiny a bojler, čímž se zajistí vyšší tepelná účinnost a následné snížení spotřeby.
INDIE poskytuje teplou voda pro lepší kvalitu čaje přímo z hlavního přívodu vody.
INDIE díky inovativnímu řízení tepelné spotřeby zabezpečuje velmi omezené usazování vodního kamene.

Vlastnosti

 

Parametry
Skupin Kapacita bojleru (l) Napětí (V) Frekvence (Hz) Příkonbojleru

(W)

Příkonhlav

(W)

Příkonelektroniky

(W)

Hmotnost (kg)
2 12 400/230 50/60 3500 800 + 800 200 67,5

Ke stažení

Video

Doporučené produkty

Kontakt

Napište nám. Odpovíme do 24 hodin.