NOVÉ BALENÍ LINIE 1882 R-PET 2,5Kg

Nejoblíbenější produkt Caffè Vergnano 1882 pro kavárnu a restaurace získal nové, šetrnější obaly k životnímu prostředí, 2,5 kilogramová nádoba na kávu je vyrobena z obnoveného R-PET plastu. Použití tohoto materiálu umožňuje výrazně snížit přítomnost originálních plastů v oběhu trhu. Toto je náš další krok k ekologické budoucnosti

Nová láhev, která je již vyrobena ze 100 % PET plastu, je dnes protagonistou ekologické inovace prvotřídního významu. 50 % materiálu používaného k jeho výrobě (maximální procento povolené zákonem) je R-PET, tedy recyklovaný PET, vhodný pro styk s potravinami.

Skladem v měsíci Srpen 2020.

video:

NAŠE VOLBA PRO ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ
V souvislosti s realizací našeho nového obalu jsme snížili použití prvotního plastu z neobnovitelných zdrojů. Recyklovaný a recyklovatelný obal, vyrobený z 50% recyklovaného plastu (rPET, maximum povolené zákonem). Pro stoprocentně dobrou kávu příznivou i pro planetu.

TO NÁS ODLIŠUJE
mechanická recyklace je v současné době tou nejlepší volbou za účelem snížení dopadu na životní prostředí.

PROČ PET ?
PET (polyethylentereftalát) je syntetický materiál (plast). Lehký, nerozbitný a 100% recyklovatelný, který během procesu regenerace neztrácí své základní vlastnosti a může se tak opakovaně přeměňovat za vzniku hodnotných produktů.

NÁŠ ZÁVAZEK.
Balení rPET o hmotnosti 2,5 kg je zcela zelený a důmyslný projekt, který byl od samého začátku realizován s cílem snížit dopad našich obalů na životní prostředí.

katalog:    Caffè Vergnano 1882_Brochure_rpet_2020 (4)