MELITTA CAFINA XT4

Melitta řady XT patří mezi absolutní špičku ve své kategorii.

XT4 se dělá na míru a jde customizovat podle přání zákazníka. V základu je to velmi výkonný kávovar, ke kterému jde doplnit například automatický mléčný systém, vysokoobjemová lednička na mléko, nahřívač šálků, výpustník horké vody. Oceňovaná je možnost připojení druhého mlýnku na kávu pro volbu více káv a taky možnost na instantní směs, nejčastěji čokoládu. Celkem se do kávovaru vleze 2 kila kávy.

Mám zájem

Specifikace

Štíhlý a lákavý XT4
Melitta Vám představuje generaci XT. Automatické kávovary s vytříbeným desingnem a značnou profesionalitou, kterou se můžou pyšnit jen kávovary německé kvality. Kompaktní rozměry a technická propracovanost činní automatický kávovar XT4 tak atraktivním. Je úzký a vzhledem zapadne do všech prostor.

Rozhraní MENU
Tento kávovar má nabídku až 128 produktů! Najdete zde 16 stránek po 8 produktech. Část nápojů je přednastavená, část si nakombinujete sami. Není potřeba klíč, který se brzy ztratí, pro přístup k Nabídce stačí pouze speciální kombinace tlačítek. Ovládací panel je pod mírným úhlem, aby byl přehledný a ergonomický. Snadno ovladatelný pomocí grafického displeje a tlačítek.

Perfektní mléčná pěna
Nový mléčný systém s mléčným čerpadlem, s kterým můžete zahřát a napěnit mléko pro dokonale cappuccino či latté. Užijte si malou kavárnu, kdykoli budete chtít.

Vynikající výkon pro espresso
Melitta XT4 se může pochlubit vysokými standarty Melitta Professional. Varná jednotka z nerezové oceli se při provozu neopotřebuje. Motor čerpadla je zvláště výkonný a zajišťuje stabilní tlak vody. Rovnoměrná extrakce umožňuje stálou kvalitu kávy během celého jeho procesu.

Maximální aroma
Mlecí kameny z oceli o průměru 75 mm Vám namelou kávu dokonale. Jemné síto Vám umožní připravit plnohodnotné espresso pouze z 8g kávy.

Odjímatelné zásobníky
Dva odjímatelné zásobníky na kávová zrna pojmou až 1000g. Lze je mýt v myčce pro Vaše pohodlí. Kontejner na pomletou kávu pojme až 30 ks. Nádoba pro instantní směsi jako je třeba kakao.

Automatický čistící systém
Jednoduché a automatické čištění díky funkci CIP ( Clean In Place). Nemusíte rozebírat celou varnou jednotku a přece dosáhnete hygienicky čistého kávovaru. Tento systém má certifikát od Berlin: HACCP konformers Gerat, zaručující hygienickou čistotu vyžadovanou v potravinářských službách.

Varná jednotka
Vyrobena z vysoce kvalitních materiálů jako je nerezová ocel, s ní můžete pracovat neomezeně a stále si uchová svou maximální výkonnost bez rizika opotřebení.

Tlak pro espresso
Nastavte si tlak, aby Vám to vyhovovalo. Můžete nastavovat tlak jednotlivě, aby každé espresso bylo Vaším snem. Nastavte si svou kávou specialitu již dnes.

Nastavitelný a osvětlený
Nechte svoji kávu zazářit v záři reflektorů! Celá oblast pod výpustí je osvětlena LED diodami, které nechávají Váš nápoj v centru pozornosti. Výpusť je nastavitelná od 70 mm do 185 mm.

Produktivita za hodinu:
Espresso: 150
Espresso Lungo/ Crema: 100
Cappuccino/ Latté: 90
Čokoláda: 80

Ke kávovaru jde dokoupit také kreditový systém pro zaměstnance. Má plně uzamykatelné servisní dvířka do kávovaru, volitelně jde dokoupit i uzamykání zásobníků na kávu.

Vlastnosti

Tlak (bar)15 Příkon 2600 Šířka 30cm Výška 71cm Hloubka 58cm Váha 60kg

Ke stažení

Video

Doporučené produkty

Kontakt

Napište nám. Odpovíme do 24 hodin.