MELITTA CAFINA XT7

Krásný automatický kávovar, který bude nepostradatelným pomocníkem do všech typů provozů. Ke kávovaru si můžete dokoupit příslušenství jako je například lednice o různých rozměrech.

Elegantní a spolehliví stroj pro Váš podnik, kancelář či restauraci.. Designem zapadne kamkoliv, ale přesto neztrácí svůj význam v prostoru

Melitta Cafina XT 7 je z generace profesionálních kávovarů, který dokáže splnit všechny sny a potřeby, které u profesionálního kávovaru očekáváte.

Denní čištění je plně automatické a je testováno a certifikováno podle přísných hygienických kritérií HACCP.

Mám zájem

Specifikace

Nadýchaná pěna
Funkce TopFoam umožní Vašem nápoji zazářit. Nenechá Vám žádný prostor pro představy, vše splní. Našlehá dokonale mléko, s úžasným objemem a ideální teplotou. TopFoam Vám umožní dokonce připravit mléko studené, teplé, napěněné, horké či jako studené našlehané. Automatická Melitta Cafina XT 7 také nabízí funkci Steam Control Plus pro ještě větší požitek z našlehané pěny.

Více než káva a mléko
Dva mlýnky umožňují mít zároveň dva druhy kávy připravené pro okamžitý požitek. Máte radši sójové mléko nebo bez laktózy? Melitta XT 7 Vám nabízí možnost na výběr ze dvou druhů mléka.

Multimediální dotyková obrazovka
Dotyková obrazovka o rozměru 8,4" poskytuje ideální prostor nejen pro nápojové menu, ale například prostor pro Vaši prezentaci produktu. Je přehledná, uživatelsky pohodlná a nabízí možnost uložení vlastního nápoje.

Dvě topná tělesa
Umožňují připravovat espresso a mléčnou pěnu zároveň, díky napětí 400V. Dva topné okruhy pro horkou vodu a páru jsou zárukou dokonalého espressa ve stejném okamžiku jako excelentně našlehané mléka.

Systém s proměnlivým tlakem (VPS)
Konstantní tlak lze měnit a programovat podle chuti a druhu kávy. Systém pro zvlášť intenzivní espresso lze nastavit až na 1000 Newton.

Silné srdce
Varná jednotka z nerezové oceli zajišťuje stálý a jednotný proces přípravy espressa. Lze jej provozovat bez rizika opotřebení.

Instantní směsi
Více možností se zásobníkem na dvě instantní směsi. Mladší zákazníci nepohrdnou horkou čokoládou. Odjímatelná nádoba má kapacitu 1,3kg a lze lehce umýt v myčce.

Koktejlové menu
Koktejly přináší další nádech sofistikovanosti pro tento automatický kávovar. Melitta Cafina XT 7 Vám našlehá studenou mléčnou pěnu, připraví instantní směs a alkohol už je na Vás. Užijte si nevšední zážitek s kávovarem.

Automatické upravování (ACS)
Tato funkce je velice speciální, upravuje hrubost mlecích kamenů, množství vody, tlak, který je potřeba při přípravě espressa a i teplotu vody. Vše zůstává s té nejvyšší kvalitě pro Váš šálek kávy.

Automatické čištění (CIP)
Jednoduché a automatické čištění díky funkci CIP ( Clean In Place). Nemusíte rozebírat celou varnou jednotku a přece dosáhnete hygienicky čistého kávovaru.

Osvětlení a nastavení výšky výpusti
Nechte svoji kávu zazářit v záři reflektorů! Celá oblast pod výpustí je osvětlena LED diodami, které nechávají Váš nápoj v centru pozornosti. Výpusť je nastavitelná od 70 mm do 185 mm.

Maximální aroma
Mlecí kameny z oceli o průměru 75 mm Vám namelou kávu dokonale. Jemné síto Vám umožní připravit plnohodnotné espresso pouze z 8g kávy.

Produktivita za hodinu
Espresso: 170
Cappuccino/ Latté: 130
Espresso Lungo/ Crema: 150
Kakao: 80
Horká voda: 25 L

Široké možnosti customizace kávovaru
Můžete si dokoupit druhý mlýnek, oddělenou trysku horké vody a parní trysku.

V nabídce je také Steam Control Plus, nádoba na instantní směs (kakao, sušené mléko), vypouštění kontejnerů a uzamykatelná nádoba na kávová zrna.

Taktéž je zde i mnoho možností pro uschování mléka či nahřátí šálků - lednice o objemu, 5 L ,11 L, 4 L. Kombinace lednice o objemu 4 l a prostoru pro nahřátí 40 šálků nebo celá skříňka jen pro nahřátí 80 - 120 šálků.

Ke stažení

Video

Doporučené produkty

Kontakt

Napište nám. Odpovíme do 24 hodin.