MELITTA CAFINA XT6

Gastronomický průmysl byl středobodem pro vývoj Melitty Cafina XT6. Společnost Melitta se dotazovala svých klientů v tomto oboru. Jejich požadavky a návrhy byli zohledněny a našli cestu do specifikací nové generace automatických kávovarů XT. Rovněž byla provedena hloubková analýza trhu, aby se stanovily požadavky postů. Poté bylo zapotřebí široké množství inovací, aby bylo možné uvést model, který by neměl ve své třídě konkurenci, pokud jde o technologii a provoz.

Mám zájem

Specifikace

Rozmanitost v každém šálku
Espresso, espresso macchiato, latté macchiato, cappuccino, čaj nebo kakao - s Melittou Cafina XT6 můžete připravit širokou škálu specialit pokaždé s vysokou kvalitou. Vaši hosté se budou muset vracet několikrát, aby je všechny ochutnali. A jsou pokaždé ohromeni.

Zásobník na kávové zrna
Kromě dvou zásobníků na kávová zrna, každý s kapacitou 1 kg, má XT6 dva kontejnery na instantní směsi o objemu 450 - 800 gramů prášku. Nápoj se připravuje ve směsovací jednotce a zbytek prášku se odsaje, zanechává čisté cesty v kávovaru.

Přizpůsobitelný pro každou specialitu
Vaše dokonale připravená specialita již jen vyčkává až ji vezmete zpod osvětleného dávkovače, který je plynule výškově nastavitelný od 70 - 185 mm. Vhodné pro jakoukoliv výšku šálku nebo sklenice.

Horké nebo studené mléko?
Zcela nový systém mléčné pěny dává na výběr mezi horkým mlékem nebo studenou mléčnou pěnou. Studené či teplé mléko, individuálně programovatelné, pro každou kávovou specialitu až ve čtyřech variantách. Pěna se rychle vyrábí s důkladnou a vyrovnanou pěnou.

Desing pro Vaši kávu
Čisté linie. Stříbrný akcent. Černá a bílá. Melitta Cafina XT6 má moderní vzhled, aby předvedla své aktuální umění a technologii. K tomu se přidá vysoká kvalita pečlivě vybraných materiálů jako je hliník o tloušťce 3 mm, boční panely a robustní dotykový displej v nejvyšší kvalitě, který reaguje na každý dotyk.

Nový systém mléčné pěny
V novém systému jde je o mléčnou pěnu. Systém snadně dokáže naservírovat cappuccino s teplým nebo studeným mlékem.

Šetří místo
Díky svým kompaktním rozměrům - šířka 300 mm, výška 580 mm a hloubka 715 mm - a elegantnímu hliníkovému pouzdru se Cafina XT6 se dobře vejde na jakékoliv místo. Rozšiřující modely mají stejný desing a tvoří funkční a konstrukční jednotku s XT6.

Dotykový displej
Lehkým dotekem na barevném dotykovém displeji si lehce a vyberete nápoj. TFT displej je odolný a než se nadějete, káva bude připravena pro Vaše potěšení.

Dlouhodobá životnost mlýnku
Proces mletí zajišťují speciálně vyvinuté mlecí kameny z oceli se širokým průměrem 75 mm. To představuje další rozvoj ve vysokých standartech Melitta Proffesional. Mlecí kameny jsou extrémně odolné a vydrží přibližně až 100 000 použití. Mlýnek pracuje obzvlášť rychle a produkuje rovnoměrně mletou kávu s neklesající kvalitou.

ACS - Automatický kávový systém
Asi nejzajímavější funkce tohoto automatického profesionálního kávovaru Melitta Cafina XT6. Pracuje jako Váš barista uvnitř stroje. Monitoruje přípravu kávy a v případě potřeby upravuje tlak, teplotu vody, mění hrubost mletí, množství namleté kávy a dobu přípravy.

Nerezová varná jednotka a VPS - Systém variabilního tlaku
Namletá káva klesne do nerezové varné jednotky, kde přijde a řadu VPS. Tato funkce speciálně upravuje tlak při přípravě kávy a lze jej nastavit pro každou specialitu zvlášť. Tím se káva stane ještě vyváženější a dokonalejší. Varná jednotka z nerezové oceli má, ve srovnáním s plastovou, mnohem větší životnost a umožňuje použití vyššího tlaku.

Jemné síto pro plnou chuť
Jemné síto napomáhá k jemnému mletí a mimořádně vysokému výtěžku esspresa z nejmenším množství namleté kávy. Což znamená větší ekonomickou účinnost. Síto má více jak 45 000 otvorů a jeho velikost jsou čtyři centimetry.

Produktivita
Espresso: 170
Cappuccino/ Latté: 130
Espresso Lungo/ Crema: 150
Kakao: 80
Horká voda: 25 L

Příslušenství
Je zde mnoho možností pro uschování mléka či nahřátí šálků - lednice o objemu, 5 L ,11 L, 4 L. Kombinace lednice o objemu 4 l a prostoru pro nahřátí 40 šálků nebo celá skříňka jen pro nahřátí 80 - 120 šálků.

Ke stažení

Video

Doporučené produkty

Kontakt

Napište nám. Odpovíme do 24 hodin.